Skip to main content

Pokud nemáte jasno, jak chcete prodávat, a jakým způsobem vše uchopit, přečtěte si článek níže.

Prodávat se dá různými způsoby. Buď vím přesně kolik chci a potřebuji, vezmu to a odcházím (viz. výkup nemovitosti) nebo chci určitou protislužbu a postupuji stejným způsobem. Další možností je místo, ke kterému mají lidé specifický vztah a chtějí, aby o něj noví majitelé pečovali podobným způsobem, tzn. vybírají si taky dle tohoto kritéria.

Ve většina případů však přichází na řadu otázka nejlepší možné prodejní ceny. Kdo by nechtěl více peněz? Někdy je jednoduché prodat prvnímu, který Vám nabídce uvedenou částku na ruku. Někdy to však není nejvhodnější
varianta. Často totiž dokážete dostat více (viz. např. aukce nemovitosti). A tomu se mimojiné věnuji. Je to jedna z činnosti, která má přidanou hodnotu, kterou samoprodejce a některé věci ani konkurence nezvládne, a které se jako makléř věnuji. Je to jedna z činnosti, která dělá makléřinu makléřinou, stejně jako např. aktivní hledání kupce. Často je dnes makléř více marketér, copywrighter, správce SEO a soc. sítí, grafik, editor apod. více než obchodník, ale to k tomu dnes také patří.

Jak vypadá profesionální propagace jste se mohli částečně přesvědčit u mých prodaných nebo nabízených zakázek, v popisu průběhu obchodu, ale nyní Vám ukáži jak oslovit největší možný potencionální počet kupujících a zájemců o Vaši nemovitost, jak to dělám já a zároveň jak podpořit úspěšný prodej.Krátské představení: výhody marketingu

Souhrn krátkých videí a marketingového plánu, tzv. schody.

potenciál nemovitosti
realitní servis
inzertní servery
facebook
rádio
realitní magazín
TV aukce

Skutečný příběh z Českých Budějovic pro zajímavost.Když to shrnu, čím více lidí a potencionálních zájemců vidí Vaši nemovitost, tím větší šance a tlak na lepší cenu, včetně celého jednání se zájemci. Např. na Facebooku se dá také přímo cílit na zájemce, u kterých předpokládáme zvýšený zájem (rodiny z dětmi, dobře ohodnocení jednotlivci, investoři apod.)

Pokud jste si prohlédli celé schody i příběh, gratuluji a věřím, že tento nový standart Vás také nadchne a uvědomíte si jeho potenciál.