Skip to main content

Prohlídkový den

Pro ušetření času všech zúčastněných a dosáhnutí co nejlepších výsledků za Vás udělám prohlídkový den.
  • Nevadí mi, když se majitel účastní nebo si křečovitě střeží klíče od prázdného bytu, ba naopak. Avšak prohlídky řídím já, proto jste si mě přece najmuli. Někdy je to však zajímavé zpestření, když mě majitel doplní a vystřihne perličky, o kterých jsem ani nemohl vědět.
  • Již před prohlídkovým dnem se dá odhadnout, jak velký bude o nemovitost zájem, nehledě na cenu a zda bude více vážných zájemců o koupi.
  • Na prohlídkovém dni postupujeme již podle již předem daného scénáře
  1. Chcete danou cenu a co nejrychleji, preferujeme tedy bonitního kupce s hotovostí, který je schopen složit námi požadovanou zálohu a rezervační smlouvu.
  2. Nespěcháte a máme tedy prostor pro licitaci(neboli navýšení ceny). V tomto případě nejčastěji sjednáváme dohodu o aukci, abychom byli již předem připraveni na tuto alternativu.
  • Využívám k tomu náš aukční portál, který nemá u nás v ČR konkurenci, protože je nejen transparentní a všichni mají stejnou šanci vyhrát svoji nemovitost, ale lze ho také využít do maxima oproti jiným formám navýšení(e-mailem, obálkovou metodou). Lidé se do ní mohou příhlásit třeba i v průběhu, protože fungují dnes již i formou on-line streamů, live na rádiích nebo v TV, např. na CNN Prima. To v realitách ještě opravdu nebylo.
  • Při prohlídkách mi také asistuje finanční specialista, který je schopný v hrubém rámci posoudit, do jaké výše, a jestli jsou vůbec někteří lidé schopni danou nemovitost financovat, což je extrémně důležité, při posuzování finálního zájemce, aby se předešlo případným problémům.

Máte zájem o koupi, či prodej nemovitosti?

Zde se můžete podívat na nabídku

Kontakt

Máte nějaké dotazy, nebo by jste rádi pomohli s výběrem nemovitosti. Neváhejte se mi ozvat, rád se Vám budu věnovat.

 

     +420 736 732 108

     mullermarek@mmreality.cz

 

Ústí nad Orlicí

Mírové náměstí 9
562 01